© 2010 Life

Morskie klimaty

Zauważyłem ostatnio nasilenie pewnego trendu, mianowicie robienia zdjęć ślubnych nad morzem. Nie lubię powtarzać lokacji dla zdjęć, choć pewnie będzie to konieczne po jakimś czasie, jednak odgrzewanie kotleta, gdzie jedynem elementem zmiennym są twarze ludzi, to nie jest ta droga, którą mam zamiar podążać.

Jakiś czas temu miałem pierwszą sesję „nadmorską”, wcześniej jakoś były koncepcje ale pogoda nie zagrała, a to inne okoliczności krzyżowały plany.
Martyna i Piotr, głównie to Martyna chciała zdjęcia z klifu, powiem że miejsce sympatyczne z potencjałem, które można pokazać na kilka sposobów. Pewnie jeszcze się tam wybiorę w tym sezonie, więc będę musiał pokazać nieco inne podejście :)

Wracając do samego klifu, parę lat temu razem z Agą zrobiliśmy pieszą wycieczkę po plaży z molo w Sopocie do Gdyni. Po drodze przechodząc przez ów klif. Trasa sympatyczna, polecam.

PS. Uważajcie na hardcorowe łabędzie :D

Czytaj

4 komentarze dla wpisu “Morskie klimaty”

 1. maciek napisał(a):

  jak na taką oklepaną lokalizację, to zdjęcia bardzo sympatyczne. zawsze będę podkreślał że to oko i ta ręka to klasa sama w sobie :)

 2. Ollenka napisał(a):

  Niby temat oklepany, ale miejsce nietypowe i bogate. Nie jest to zwykła plaża, gdzie tylko piasek i woda. Kamienie, konary, zieleń i przede wszystkim klif tworzą klimat. No i „miszcz”!!

 3. Life napisał(a):

  Dziękuję bardzo za miłe słowa :)

 4. Kamila i Przemek napisał(a):

  Zdjęci prześliczne…. zresztą jak wszystkie z wesela Martyny i Piotra. Już nie możemy doczekać się naszej przyszłorocznej sesji. Odezwiemy się wkrótce.

Dodaj komentarz